Poilsiavietė prie Elektrėnų marių

     Nauja poilsiavietė prie Elektrėnų marių kviečia maloniai praleisti laiką.

Jūsų laukia karšta sauna (galimas ir pirties režimas su garo generatoriumi), iki 18 svečių talpinanti svetainė su virtuvėle bei 6 ir 8 vietų miegamieji, automobilių parkavimo vieta, žaidimų aikštelės, prieplauka.

     Tai puiki vieta poilsiauti, švęsti šeimynines šventes ar susitikti iškilmingai vakarienei. Čia rasite viską, ko reikia jaukiam laiko praleidimui, nuo kokybiškų stalo įrankių ar naujos patalynės iki stalo ir lauko žaidimų, dviračių, valties, burlentės.

     Mielai priimsime norinčius pasiirstyti valtele, pažvejoti, priglausime ir ieškančius trumpalaikio poilsio vietos ar norinčius sukurti romantišką vakarą savo artimam žmogui. Čia patogiai jausis ir pora žmonių, ir nedidelė kompanija.

     Elektrėnų marios yra vienas iš nedaugelio Lietuvos vandens telkinių kur sezono metu leidžiama plaukioti kateriais, vandens motociklais ir povandeniniais laivais, o dėl gausaus žuvų kiekio yra mėgstama žvejų mėgėjų vieta.

     Jums nebūtini savi kateriai, motociklai, vandens slidės, kita sporto ant vandens technika –viskuo pasirūpins mūsų partneriai iš extremedelight.lt.

     Mėgstantiems įvairesnį poilsį:
      -iki golfo aikštyno -10 km;
      -iki autodromų po -20 km;
      -iki artimiauio vandens lynų parko -40 km.

     Atostogų nesugadins ir lietuviški orai –visada galima rasti ką veikti, nes:
      -iki Trakų pilies -30 km;
      -iki Rumšiškių liaudies buities muziejaus -40 km;
      -iki Vilniaus ar Kauno muziejų -50 km;
      -iki Druskininkų (uždara slidinėjimo trasa, SPA, Grūto parkas) -130 km;
      -iki Kryžių kalno -210 km;
      -iki Baltijos jūros -260 km.

     Svarbu:
Poilsiavietė yra miegamajame rajone, tad nakties metu Jūs galite tikėtis ramaus poilsio. Iš kitos pusės - netoliese gyvena jaunos šeimos, kuriose augantys jaunieji Lietuvos piliečiai irgi nori ramaus miego. Tikimės Jūsų supratingumo.

 

     Atsiliepimus apie mūsų poilsiavietę galima rasti portale booking.com, ten mes Mike Kike Holyday Haus.

 

 

 

spausdinti